Heidelberg Baltic Finland OÜ

Meil on uus aadress

Meie juriidiline ja postiaadress on muutnud, kuigi me ise pole kuhugi ära kolinud!

Vastavalt Tallinna Linnavalitsuse 6. juuni korraldusele nr 843-k muudeti Mustamäe linnaosas A.H. Tammsaare tee 118b aadressi looduslähedasemaks – Karjavälja tn 10. Loodame, et sellega säilitatakse ka ümbritsev rohelus.

Palun võtke uus aadress koheselt kasutusse. Suure tõenäosusega tulevad kirjad ka vanal aadressil veel mõni aeg kohale.

Karjavälja tn 10
12918 Tallinn, Eesti
Reg. kood 10165357
KM nr. EE100296963

Tel.: (+372) 6161 390
Faks: (+372) 6161 337

www.heidelberg.com/ee
info.ee@heidelberg.com

Töötajad

Esa Saarinen
Tegevdirektor
+7 (916) 654 8333
esa.saarinen@heidelberg.com

Kersti Reikop
Büroo juhataja
(+372) 6161 390
GSM (+372) 50 87 665
kersti.reikop@heidelberg.com

Urmas Kadak
Trüki- ja viimistlusseadmete
müügijuht
(+372) 6161 391
GSM (+372) 50 64 979
urmas.kadak@heidelberg.com

Erno Aru
Trükimaterjalide müügijuht
(+372) 6161 393
GSM (+372) 53919885
erno.aru@heidelberg.com

Valdis Zavolocko
Used equipment sales - international enquiries
GSM +371 2 9208623 valdis.zavolocko@heidelberg.com

Olle Rõuk
Trükitehnoloog
(+372) 6161 395
GSM (+372) 51 48 553 olle.rouk@heidelberg.com

Kristians Jansons
Tehnikajuht
+371 6714 77 77
GSM +371 29 218 223 kristians.jansons@heidelberg.com

Raivo Rukis
Teenindusjuht
(+372) 6161 394
GSM+372 53 01 5620 raivo.rukis@heidelberg.com

Kätlin Leinfeld
Trükimaterjalide tellimine
Ostujuht / Müügiassistent
(+372) 6161 392
kaetlin.leinfeld@heidelberg.com

Uldis Cerbulis
Turundusjuht
+371 6714 77 88
GSM +371 29 211 695 uldis.cerbulis@heidelberg.com

Liina Kivi
Kontroller
(+372) 6161 399
liina.kivi@heidelberg.com

Katrin Kilumets
Pearaamatupidaja
(+372) 6161 398 katrin.kilumets@heidelberg.com

Lisateave

  • Tooted ja Teenused

    Trükiettevalmistusest järeltöötluseni, pole vahet kas klassikalise ofset-trüki, digitrüki või UV-trüki erilahenduste kohta, tutvu toodete ja teenustega meie emafirma kodulehel.
    Enam

  • Heidelberg Uudised

    Värskeimad uudised – kõik Heidelbergi innovatsioonide ja trükimeedia uudiste kohta. Heidelberg Uudised