Kariéra

Servisní mechanik (mechatronik)

Společnost: Heidelberg Praha, spol. s r.o.
Lokalita: Morava, celá ČR
Obor: polygrafie, opravy tiskových strojů Heidelberg

Požadujeme:

  • vzdělání SOŠ technického směru nebo technického-SOU
  • praxe na podobné pozici min. 3 roky
  • schopnost provádět mechanické opravy strojů vč. diagnostiky
  • zkušenosti s opravami polygrafických strojů výhodou
  • aktivní přístup, ochota práce i nad rámec běžné pracovní doby (přesčasy ohodnoceny)
  • ochotu cestovat v rámci celé ČR a občas i do zahraničí
  • komunikativní znalost cizího jazyka AJ / NJ
  • ŘP B - aktivní řidič
  • vyhl. 50 /1978 výhodou

Náplň práce:

  • komunikace s klienty
  • záruční a pozáruční servisní opravy
  • instalace nových zařízení
  • řešení reklamací
  • objednávky náhradních dílů
  • vedení agendy: prac.výkazy, podklady k fakturacím, cest.příkazy
  • práce po celé ČR

Společnost nabízí:

  • dobré mzdové ohodnocení, platba přesčasů, případně odměn
  • služební auto (možnost i pro soukromé použití)
  • mobilní telefon
  • služební notebook
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavou práci s možností osobního růstu a vzdělávání se