TO DO

Heidelberg spustil ohňostroj inovácií v hárkovom ofsete

27/03/2020

  • Nový pult Prinect Press Center pre Push to Stop a rozhranie pre Prinect Cloud pre všetky modely Speedmaster
  • Hycolor Pro – nový digitálne riadený vlhčiaci systém
  • Skrátenie časov umývania s farebníkovými valcami LotoTec, nový inteligentný management umývacích programov
  • Nové riešenia v oblasti logistiky tlačových platní
  • Výroba s nulovou chybou a inteligentným nakladaním s makulatúrou
  • Pozitívna spätná väzba od testovacích zákazníkov

Od apríla 2020 uvedie spoločnosť Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) do sériovej výroby najinteligentnejší a najautomatizovanejší Speedmaster vôbec. Úplne nová generácia tlačového pultu Prinect Press Center s novým operačným systémom Speedmaster Operating System prináša koncept Push to Stop a pripojenie k službe Prinect Cloud do každého Speedmastra. Veľa nových digitálnych asistenčných systémov, ako napríklad Wash Assistant alebo Intellirun na Wallscreen XL, premení tlačový pult Prinect Press Center na moderné a atraktívne pracovisko a umožní operátorovi neustále využívať potenciál stroja. Hardvér sa však tiež vyvinul. Okrem nového a výrazne väčšieho 24-palcového dotykového displeja bolo štandardné osvetlenie podľa ISO 3664: 2009 vymenené za LED osvetlenie s možnosťou prepínania medzi štandardným osvetlením D50 a D65 s UV žiarením a bez UV.

„Po obrovskom úspechu konceptu Push to Stop na drupe 2016 sme veľa investovali do rozvoja myšlienky Smart Print Shop a privedenie konceptu Push to Stop na novú úroveň,“ vysvetľuje Rainer Wolf, Head of Sheetfed Product Management. Kľúčovú úlohu v tom samozrejme zohráva vývoj softvéru. Spoločnosť Heidelberg však tiež investoval značné prostriedky do tlačovej technológie, zvyšovaniu úrovne automatizácie, ďalšej optimalizácii procesov a vývoju nových aplikácií. „Výsledok hovorí sám za seba a sme hrdí na ohňostroj inovácií, ktorý spúšťame s novou generáciou Speedmaster 2020, aby sme ešte viac zatraktívnili a zefektívnili ofsetovú tlač,“ hovorí Rainer Wolf a dodáva „s našou vlajkovou loďou, Speedmaster XL 106, sme v tomto odvetví definovali pojem Peak Performance Class. Až 90 miliónov potlačených hárkov ročne je už dnes realitou. To je to, čo v praxi nazývame špičkový výkon. S našou novou generáciou Speedmaster ponúkame našim zákazníkom vynikajúce podmienky na plné využitie možností modernej ofsetovej tlače. “

Hycolor Pro - nová digitálne riadená vlhčiaca jednotka
Skrátenie časov umývania s farebníkovými valcami LotoTec, nový inteligentný management umývacích programov
Nové riešenia v oblasti logistiky tlačových platní
Výroba s nulovou chybou a inteligentným nakladaním s makulatúrou
Nové aplikácie a funkcie
Pozitívna spätná väzba od testovacích zákazníkov

Obrazový materiál a ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na portáli Heidelberger Druckmaschinen AG na adrese www.heidelberg.com .

Kontakt Heidelberg Česká republika

Vaši zprávu/dotaz zpracujeme co nejdříve. K tomu Vás poprosíme o poskytnutí některých informací.

*Tato pole jsou povinná